Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

Harmonogram

Dni Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek  Piątek
Godziny pracy 8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00

NUMER TELEFONU DO ZAPISÓW : 22 724 48 28


 

        
                                          HARMONOGRAM LEKARZY PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ - NFZ
 
Lekarze POZ - NFZ Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Dr Anna Nejno - SPECJALISTA MEDYCYNY RODZINNEJ 8:30-13:00   8:30-12:00   8:30-13:00
Dr Albertyna Bednarska- LEKARZ POZ/ SPECJALISTA NEUROLOG   9:00-14:00   9:00-14:00 9:00-14:00
Dr Beata Cichecka - SPECJALISTA MEDYCYNY RODZINNEJ / PEDIATRI   8:00-16:00   8:00-16:00  
Dr Agata Więcek - SPECJALISTA MEDYCYNY RODZINNEJ/SPORTOWEJ 8:30-14:00   8:30-15:30   10:30-17:30
Dr Dominika Buczek - LEKARZ RODZINNY  8:00-15:00 10:45-18:00 10:45-18:00   8:00-15:00
Dr Katarzyna Parszewska  - LEKARZ RODZINNY  8:00-15:30 10:40-18:00 8:00-18:00 10:40-18:00 8:00-15:30
Dr Mateusz Siekierski  - LEKARZ RODZINNY  10:40-18:00 8:00-15:30 8:00-15:30 8:00-15:30 10:40-18:00
Dr Iwona Szular- SPECJALISTA PEDIATRA    16:00-18:00 16:00-18:00 16:00-18:00 16:00-18:00
Dr Matylda Świątek - SPECJALISTA PEDIATRA 8:30-14:30 8:30-14:30 8:30-14:30 8:30-14:30 8:30-14:30
NFZ Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
PUNKT POBRAŃ 7:40-10:15 7:40-10:15 7:40-10:15 7:40-10:15 7:40-10:15
GABINET ZABIEGOWY (EKG, INIEKCJE, POMIAR CIŚNIENIA, GLIKEMII)  10:30-18:00 10:30-18:00 10:30-18:00 10:30-18:00 10:30-18:00
Mgr Agnieszka Imbrzykowska - Położna          15:00-18:00
BILANSE I SZCZEPIENIA 15:30-18:00 11:00-14:30 11:00-14:30 16:00-18:00 -

 
 
Lekarze specjaliści Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Dr Przemysław Nejno - PSYCHIATRA 17:00-19:00           18:00-19:00
Dr Eryka Trzeciak - Supeł - GINEKOLOG 12:00-18:00        
Dr Dąbrowski Michał - GINEKOLOG   16:30-18:00      
Dr Albertyna Bednarska - NEUROLOG       9:00-14:00 9:00-14:00
Dr Leszek Wolniewicz - KARDIOLOG       16:00-18:00  
Dr Edward Abłażej - KARDIOLOG   15:00-17:00      
Dr n.med.Anna Turek - OKULISTA   14:00-17:30      
Dr Piotr Świąder - ORTOPEDA     8:00-12:00   9:00-12:00
Dr Adam Chustecki - LARYNGOLOG / ALERGOLOG         9:30-11:30
Dr Robert Kaczanowski - SPECJALISTA MEDYCYNY PRACY     17:00-18:00   17:00-18:00
Dr Iwona Wróblewska - ENDOKRYNOLOG       09:00-14:00  
Dr Marek Stawski - UROLOG       14:00-15:00  
mgr Kamila Kaźmierczak - PSYCHOLOGA, PSYCHOTERAPEUTA   10:00-14:00      
Dr Mariusz Bartyzel -SPECJALISTA PSYCHIATRA / 
biegły sądowy (opinie sądowo - psychiatryczne) 
20:00-22:00 20:00-22:00 20:00-22:00    
Dr Tomasz Szular-USG DOPPLER ŻYŁ KOŃCZYN DOLNYCH       7:40 - 9:00  
Mgr. Filip Susfał - DIETETYK 12:00-18:00