Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

Harmonogram

Przychodnia - czas pracy

Dni Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek  Piątek
Godziny pracy 8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00

 

    HARMONOGRAM LEKARZY PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ - NFZ
 

Lekarze POZ - NFZ Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Dr Anna Nejno - SPECJALISTA MEDYCYNY RODZINNEJ 8:30-13:00   9:00-12:00   8:30-13:00
Dr Albertyna Bednarska- LEKARZ POZ/ SPECJALISTA NEUROLOG       9:00-14:00 9:00-14:00
Dr Paulina Bronikowska - LEKARZ RODZINNY 13:30-18:00 8:00-14:00   8:00-14:00 8:00-12:00
Dr Beata Cichecka - SPECJALISTA MEDYCYNY RODZINNEJ / PEDIATRI   8:00-16:00   8:00-16:00  
Dr Agata Więcek - SPECJALISTA MEDYCYNY RODZINNEJ/SPORTOWEJ 8:30-14:00 08:30-13:00 8:30-15:30   10:30-18:00
Dr Dominika Buczek - LEKARZ RODZINNY  8:00-18:00 10:20-18:00 10:20-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00
Dr Andrzej Machaj - SPECJALISTA PEDIATRA 14:00-18:00 14:00-18:00 8:00-13:00   12:00-18:00
Dr Iwona Szular- SPECJALISTA PEDIATRA  10:00-12:00   16:00-18:00 16:00-18:00  
Dr Matylda Świątek - SPECJALISTA PEDIATRA 9:00-14:00 8:30-14:30 10:00-15:00 8:30-14:30 8:30-13:30
Dr Przemysław Nejno - SPECJALISTA ZDROWIA PUBLICZNEGO   15:00-16:00 15:00-16:30  
14:00-15:00
 
NFZ Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
PUNKT POBRAŃ 7:40-10:15 7:40-10:15 7:40-10:15 7:40-10:15 7:40-10:15
GABINET ZABIEGOWY (EKG, INIEKCJE, POMIAR CIŚNIENIA, GLIKEMII)  8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00 8:00-18:00
Mgr Agnieszka Imbrzykowska - Położna          15:00-18:00
BILANSE I SZCZEPIENIA 16:00-18:00 11:00-14:30 11:00-13:30 16:00-18:00 -









 
Lekarze specjaliści Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Dr Przemysław Nejno - PSYCHIATRA   16:00-18:00 16:40-18:00         15:00-19:00
Dr Eryka Trzeciak - Supeł - GINEKOLOG 14:00-18:00        
Dr Albertyna Bednarska - NEUROLOG       9:00-14:00 9:00-14:00
Dr Leszek Wolniewicz - KARDIOLOG       16:00-18:00  
Dr Edward Abłażej - KARDIOLOG   15:00-17:00      
Dr n.med.Anna Turek - OKULISTA       14:30-17:00  
Dr Piotr Świąder - ORTOPEDA     8:00-12:00    
Dr Adam Chustecki - LARYNGOLOG / ALERGOLOG         9:30-11:30
Dr n.med.Grzegorz Kempa - SPECJALISTA MEDYCYNY PRACY 10:00-12:00       17:00-18:00
Dr Iwona Wróblewska - ENDOKRYNOLOG       09:00-14:00  
Dr Marek Stawski - UROLOG       14:00-15:00  
mgr Kamila Kaźmierczak - PSYCHOLOGA, PSYCHOTERAPEUTA         10:45-14:45
Dr Mariusz Bartyzel -SPECJALISTA PSYCHIATRA / biegły sądowy (opinie sądowo - psychiatryczne)  19:00-21:00 19:00-21:00 19:00-21:00 19:00-21:00 19:00-21:00
mgr Agnieszka Żychowicz - DIETETYK   8:00-14:00      14:00-18:00