Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

KORONAWIRUS

Lipcowe Zasady w Amedice

 

 

  • Udzielamy teleporad i wizyt stacjonarnych ( w sytuacjach tego wymagających ) w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

  • Gabinet zabiegowy jest otwarty. Pacjenci są umawiani na konkretne godziny. Zostają wznowione w placówce badania diagnostyczne takie jak: USG, holter EKG i holter ciśnieniowy, echo serca i inne. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Recepcją Przychodni.

  • Wizyty specjalistyczne odbywają się w trybie stacjonarnym z dbałością o bezpieczeństwo i wydłużonym czasem trwania po ( po pozytywnym przejściu wywiadu epidemiologicznego ). W celu umówienia się prosimy o kontakt telefoniczny z Recepcją Przychodni.

    Gabinet Rtg jest czynny . Zapisy telefonicznie 

  • Szczepienia odbywają się z zachowaniem szczególnych środków bezpieczeństwa. Pielęgniarka umawiając Pacjenta przeprowadza szczegółowy wywiad epidemiologiczny. Na wizytę do Przychodni wchodzi punktualnie tylko jeden rodzic w maseczce. Po wizycie szczepiennej zalecane jest pozostanie z dzieckiem poza Przychodnią przez ok. 20 minut.

  • Położna udziela w pierwszej kolejności wizyt patronażowych w formie teleporad. Podczas rozmowy telefonicznej decyduje o wizycie w domu Pacjenta.

  • Zapotrzebowanie na recepty prosimy zgłaszać wyłącznie telefonicznie. Czas oczekiwania wynosi do 2 dni roboczych.

  • Przed wejściem do Przychodni znajduje się stacja do dezynfekcji rąk. Mając na względzie bezpieczeństwo naszych Pacjentów jak i całego personelu prosimy o dezynfekcję rąk przed wejściem do Przychodni . Na drzwiach znajduje się dzwonek, prosimy o dzwonienie i poczekanie na podejście Pracownika Recepcji. Do Przychodni wchodzimy we własnej maseczce. Na terenie przychodni prosimy o zachowanie odległości względem innych Pacjentów, Personelu oraz stosowanie się do znaków poziomych.

 

Dziękujemy Zespół Amedica