Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

Zespół

Dr Przemysław Nejno Psychiatra, Specjalista Zdrowia Publicznego

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń depresyjnych i lękowych , ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu innych chorób (psychozy, uzależnienia). Ukończył I Wydział Akademii Medycznej w Warszawie w 1997 roku. Pracował w Klinice WUM, w Oddziale Leczenia Nerwic i Depresji oraz Oddziale Leczenia Uzależnień. W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych z zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, psychotycznymi, otępieniami, zaburzeniami osobowości. Będąc jednocześnie psychoterapeutą łączy metody farmakologiczne z oddziaływaniem psychoterapeutycznym. Pomaga zmierzyć się z problemem bezsenności oraz uzależnieniem od leków uspokajających i nasennych. Pomaga osobom, które doświadczają zaburzeń emocjonalnych związanych z trudnościami życiowymi lub przewlekłym stresem. 
Pracował jako Ordynator Oddziału Dziennego w MSCZ w Pruszkowie (Szpital Psychiatryczny w Tworkach). Ukończył szkolenie z psychoterapii w podejściu zintegrowanym, prowadzonego przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zgodnie ze standardami praca terapeutyczna prowadzona jest pod stałą superwizją. Posiada specjalizację lekarską ze zdrowia publicznego co pomaga pomaga mu spostrzegać problemy zdrowotne człowieka w kontekście holistycznym jego uwarunkowań (styl życia, środowisko, biologia i genetyka oraz działań medycznych).

Dr Anna Nejno, Specjalista Medycyny Rodzinnej, Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1997 roku, w 2004 uzyskała tytuł specjalisty medycyny rodzinnej (specjalizacja w Centralnym Szpitalu Klinicznym ul. Banacha), a w 2006 tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestnicząc w wielu kongresach i sympozjach stale podnosi swoje kwalifikacje. Posiada certyfikat PTU (Polskie Towarzystwo Ultrasonografii), który upoważnia do samodzielnego wykonywania badania usg. Specjalizuje się w badaniach usg jamy brzusznej, tarczycy, szyi oraz piersi.
 

Dr Matylda Świątek - Pediatra

Specjalista Pediatrii z doświadczeniem pracy w szpitalu oraz poradni podstawowej opieki zdrowotnej. Wcześniej pracowała w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w Oddziale Pediatrycznym Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim. Dr Świątek ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Uczestniczyła w wielu konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach doskonalących.

Dr Beata Cichecka Pediatra, Specjalista Medycyny Rodzinnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w lecznictwie ambulatoryjnym jak i w szpitalnym.

Dr Dominika Szymańska– Lekarz POZ

Aktualnie w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Ukończyła studia medyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w 2017 r. Swoje doświadczenie zdobywała na stażu lekarskim w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich. W chwili obecnej dodatkowo wykonuję również usg jamy brzusznej.

Dr Iwona Szular – Pediatra

Pediatra z dwudziestoletnim stażem. Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną . Doświadczenie zawodowe zdobywała kolejno w Klinice Pediatrii CMKP w Szpitalu Bielańskim, w Klinice Neonatologii Szpitala im Profesora W. Orłowskiego

Dr Katarzyna Nowak - Lekarz POZ

Lekarz w trakcie specjalizacji z zakresu medycyny rodzinnej. Studia medyczne ukończyła w 2018r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu podyplomowym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. 

Dr Mateusz Siekierski - Lekarz POZ

Aktualnie w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2018, kilkakrotnie zdobywając Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów. W trakcie studiów odbył staże zagraniczne min. w Stanach Zjednoczonych Ameryki -Basic Training for Medical Students in Abdominal Organ Transplantation University of Chicago Transplantation  Center , Polkliniki Belgradzkiej oraz w Szptitalu Klinczym W Cluj-Nepoca Swoje doświadczenie zdobywał na stażu lekarskim w Wojewódzkim Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Poza poszerzeniem swoich umiejętności medycznych, amatorsko uprawia triathlon gdzie w 2019 roku wystartował jako reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata 70.3 Ironman na dystansie 1/2.

Dr Krzysztof Barski - Chirurg

Specjalista chirurgii ogólnej. Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2011 roku. Od początku swojej drogi zawodowej jestem związany z Oddziałem Chirurgii Ogólnej w Szpitalu im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie. W 2019 roku uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. 
Udzielam następujących konsultacji:
  • diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego (np. choroba uchyłkowa jelita grubego, kamica pęcherzyka żółciowego, choroba wrzodowa, diagnostyka bólu brzucha)
  • choroby proktologiczne (guzki krwawnicze, przetoki, szczeliny odbytu, wrastające paznokcie etc.)
  • przepukliny brzuszne
  • zabiegi (wycinanie zmian skórnych, opracowanie ran przewlekłych)
  • implantacja Esperalu
Konsultacji udzielam także w języku angielskim i niemieckim.

Dr Iwona Wróblewska- Endokrynolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1986r. Po przebyciu stażu podyplomowego pracowała w pododdziale kardiologiczno - internistycznym Radomskiego Specjalistycznego Szpitala im.T.Chałubińskiego. W tym czasie w 1990r. zdobyła specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych, a póżniej w 1994 specjalizację II stopnia. W roku 1997 została specjalistą w zakresie endokrynologii. W latach 2004-2006 ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, rozszerzając swoje umiejętnośći o tytuł lekarza medycyny estetycznej. Od 2000 roku współnie z mężem prowadzi prywatną praktykę lekarską Wromed. 

Dr Eryka Trzeciak Supeł - Ginekolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 1998 r.
Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2000 r. -2006 r. w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, od 2007 r. Szpital Madalińskiego do 2011 r. Aktualnie Przychodnia Biovena w Ożarowie Mazowieckim, Przychodnia Przyszpitalna  w Pruszkowie , ATR

Dr Leszek Wolniewicz - Kardiolog, Specjalista Chorób Wewnętrznych

Ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Kardiologii Szpitala Kolejowego w Pruszkowie oraz Klinice Kardiologii WUM w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Specjalizuję się w kardiologicznej diagnostyce nieinwazyjnej ( ekg, echo serca, Holter ekg, testy wysiłkowe) oraz leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej ( w tym opieki po zawale serca), migotania przedsionków.

Dr Maciej Pilich - Laryngolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2016 roku. Od zakończenia studiów kształcę się w kierunku laryngologii, moim zainteresowaniem również jest chirurgia plastyczna twarzy. Swoją karierę jako lekarz zaczynałem jako wolontariusz w C.M. Krajmed, a aktualnie doświadczenie zdobywam w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym USC WUM przy ul. Żwirki i Wigury na oddziale Laryngologii Dziecęcej jako lekarz w trakcie specjalizacji z laryngologii ogólnej oraz na zagranicznych stażach, kursach i konferencjach m. in. w Singapurze, Belgii, Holandii. Członek Europejskiego Stowarzyszenia Rynologicznego.

Dr Albertyna Bednarska – Neurolog

Ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Mokotów , Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie.

Dr Piotr Świąder Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Egzamin specjalizacyjny II° w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdałem w 2007 roku. Pracę doktorską obroniłem w 2004 roku na I Wydziale Akademii Medycznej w Warszawie. Był uczestnikiem wielu kongresów, sympozjów i  szkoleń krajowych i zagranicznych. Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu publikowanych w krajowych i zagranicznych pismach naukowych oraz prezentowanych na kongresach i sympozjach naukowych.
Przez wiele lat był asystentem w Katedrze i Klinice Ortopedycznej Akademii Medycznej w warszawskim Szpitalu Dzieciątka Jezus.  Posiada doświadczenie w pracy w zakresie Rehabilitacji Medycznej.
Obecnie wykonuję:
  • konsultacje ortopedyczne,
  • USG stawów biodrowych wg Grafa u niemowląt,
  • USG narządu ruchu  u dorosłych,
  • operacje ortopedyczne.

Dr Tomasz Szular – Flebolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie , od ponad 10 lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Posiada duże doświadczenie w diagnostyce usg żył. Od 1998 roku wykonuje zabiegi skleroterapii kompresyjnej, a od 2003 r. jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce przeprowadzał zabiegi skleroterapii z użyciem pianki pod kontrolą USG.

mgr Piotr Tronina – Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog i psychoterapeuta. Odbył szkolenie w psychoterapii w Ośrodku Analizy Grupowej Rasztów, ukończył szkolenie w ramach specjalizacji klinicznej przy MSCZ. im prof. Jana Mazurkiewicza (szpital Tworkowski), w którym pracował na wielu oddziałach, zajmując się diagnozą, terapią. Biegły w dziedzinie psychologii z listy prezesa Sadu Okręgowego w Warszawie. Zgodnie ze standardami pracę terapeutyczną prowadzi pod stałą superwizją.
Specjalizuje się w pacjentach z zaburzeniami lękowo depresyjnymi, doświadczeniami rozstania, rozwodu, lękami związanymi z separacja, problemami w relacjach. Pracuje w nurcie psychodynamicznym.

Monika Wojtal - Elektroradiolog

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie na kierunku Zdrowie Publiczne, specjalność: Elektroradiologia. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie Jakością. Posiada uprawnienia Inspektora ochrony radiologicznej . Praktykę zdobywała w Warszawskich szpitalach m.in. Centrum Onkologii - Instytut

Monika Gaciong – Koordynator Przychodni

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Zdrowie Publiczne . Z Przychodnią związana od początku funkcjonowania. Wdrożyła Standardy Obsługi Pacjenta oraz obowiązujące Procedury. Na co dzień zajmuje się organizacją pracy Przychodni oraz dba o rozwój i wysoką jakość świadczonych usług. Przygotowała z sukcesem Przychodnię do akredytacji dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Elżbieta Prus - Kosmetyczka, Recepcjonistka

Z Przychodnią związana od początku funkcjonowania. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych takich jak : peelingi chemiczne, depilacja metodą IPL, endermologia.

Patryk Perlejewski - Ratownik Medyczny

Ukonczyl studia licencjackie na Uniwersytecie Medczynym w Bialymstoku oraz jest w trakcie studiow magisterskich ze Zdrowia Publicznego na tym samym Uniwersytecie. Dodatkowo jest zawodowym strazakiem pracujacym w Warszawie gdzie doskonali i podwyzsza swoje umietnosci oraz wiedzę. Praktyki zdobywal na sorze w Szpitalu Uniwersytetecki w Bialymstoku oraz praktyki w pogotowiu w wojewodztwiej stacji pogotowia ratunkowego w Bialymstoku.

Agnieszka Nowak - Pielęgniarka

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiada Specjalizacje z Pielęgniarstwa Zachowawczego, kursy z EKG, szczepień i spirometrii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziale pediatrycznym  w Szpitalu Klinicznym im. K.Jonschera w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie.